Menu
Nyheder 21. marts kl. 00:19
KB81 Aalborg sportspakke til nye børne- og ungdomsmedlemmer i 2024 Sportspakke 2024
Nyheder
18. december kl. 01:39 KB81 Aalborg X Sport 24
Nyheder
18. december kl. 01:21 Juleafslutning 2023
Nyheder
09. februar kl. 13:45 Fodboldopstart 2023
Nyheder
16. august kl. 07:50 Store træningsdragt-dag
Næste kampe
Maj 2024
20.
mandag
18.10
KB81 Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 • Pulje 127
Bixen Arena (Klarup Stadion)
LKB/Gistrup
Bixen Arena (Klarup Stadion)
20.
mandag
18.50
Vodskov IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 • Pulje 127
Bixen Arena (Klarup Stadion)
KB81 Aalborg
Bixen Arena (Klarup Stadion)
22.
onsdag
17.00
KB 81 Aalborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 55
Tornhøjskolen
Aalborg KFUM
Tornhøjskolen
22.
onsdag
19.00
KB81 Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 56
Tornhøjskolen
LKB/Gistrup (1)
Tornhøjskolen
22.
onsdag
19.00
KB81 Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 5
Tornhøjskolen
Gug B
Tornhøjskolen
23.
torsdag
18.00
KB 81 Aalborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 69
Tornhøjskolen
Nørresundby FB
Tornhøjskolen
25.
lørdag
10.15
Skalborg SK (1)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 240
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
KB81 Aalborg
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
25.
lørdag
10.40
Skørping IF Frem
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 116
Skørping Idrætscenter
KB81 Aalborg
Skørping Idrætscenter
25.
lørdag
10.45
KB81 Aalborg
-
Herrer
U6
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 240
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
RKG (2)
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
25.
lørdag
11.00
Aalborg Freja (2)
-
Herrer
U6
U6 Drenge (18) 3:3/2.stævne - Lørdag/Forår 2024 • Pulje 240
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
KB81 Aalborg
Sparekassen Danmark Park (Aal. Chang)
25.
lørdag
11.20
KB81 Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 116
Skørping Idrætscenter
Hadsund B
Skørping Idrætscenter
27.
mandag
17.00
KB 81 Aalborg
-
Kvinder
U12
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 55
Tornhøjskolen
Nørresundby FB
Tornhøjskolen
28.
tirsdag
17.30
B52/Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 • Pulje 127
B52/AFC’s anlæg
KB81 Aalborg
B52/AFC’s anlæg
28.
tirsdag
18.10
KB81 Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 • Pulje 127
B52/AFC’s anlæg
RKG
B52/AFC’s anlæg
28.
tirsdag
19.00
KB81 Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 5
Tornhøjskolen
Aalborg KFUM
Tornhøjskolen
30.
torsdag
18.00
Gug B
-
Herrer
U12
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 69
Skjøtt Arena (Gug B)
KB 81 Aalborg
Skjøtt Arena (Gug B)
Juni 2024
1.
lørdag
12.00
KB81 Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer Serie 4 - Forår 2024 • Pulje 56
Tornhøjskolen
Mou IF
Tornhøjskolen
2.
søndag
10.00
Støvring IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 116
Øster Hornum Hallen
KB81 Aalborg
Øster Hornum Hallen
2.
søndag
10.00
Vodskov IF
-
Kvinder
U12
U12 Piger C/Beg. (12) 8:8 - Forår 2024 • Pulje 55
Luksusbaby Arena (Vodskov)
KB 81 Aalborg
Luksusbaby Arena (Vodskov)
2.
søndag
10.40
KB81 Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge B (14) 5:5 - Weekend/Forår 2024 • Pulje 116
Øster Hornum Hallen
Øster Hornum IF
Øster Hornum Hallen
2.
søndag
14.00
Mou IF
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 5
Mou Stadion
KB81 Aalborg
Mou Stadion
4.
tirsdag
19.00
KB81 Aalborg
-
Herrer
Senior
Herrer C (16+) 7:7 - Forår 2024 • Pulje 5
Tornhøjskolen
Mou IF
Tornhøjskolen
5.
onsdag
17.30
Vodskov IF
-
Herrer
U10
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 • Pulje 127
Tornhøjskolen
KB81 Aalborg
Tornhøjskolen
5.
onsdag
18.50
KB81 Aalborg
-
Herrer
U10
U10 Drenge C/Beg. (14) 5:5 - Hverdag/Forår 2024 • Pulje 127
Tornhøjskolen
Gug B
Tornhøjskolen
6.
torsdag
18.00
KB 81 Aalborg
-
Herrer
U12
U12 Drenge C/Beg. (12) 8:8 Hverdag - Forår 2024 • Pulje 69
Tornhøjskolen
RKG
Tornhøjskolen
Luk